logo 350x100 1
shape
shape

Kreş ve Gündüz Bakımevi minikleri Ata’yı andı

Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı düzenlendi

Ulu önder Atatürk’ün, ebediyete intikalinin 85’inci yıl dönümünde Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu ve Kids Anaokulu’nda program gerçekleştirildi. Anma programları saat 09:05’te siren sesiyle bayrakların yarıya inmesiyle saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde ise hava muhalefetinden dolayı Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde ise Bilgi Köprüsü miniklerinin hazırladıkları Atatürk sergilerine ve anma etkinliklerine Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları kurucusu Ali Korkmaz ve İdarecileri de katıldı.

SINIFLARDA SERGİLEDİLER

Bilgi Köprüsü Gündüz Bakımevi minikleri de, okul müdürü Sn.Sibel Yalçınöz ve öğretmenleri eşliğinde 10 Kasım Atatürk’ü Anma Törenine saatler 09:05’i geçerken siren sesi eşliğinde okul bayrağını yarıya indirip saygı duruşunu yaparak başladı.  Ardından okul içerisinde tüm öğrenciler ve öğretmenler ile bir saygı duruşu daha gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından hava muhalefeti nedeniyle her sınıf kendi sınıfına geçerek 10 Kasım’a özel projelerini ve etkinliklerini yaptılar.