logo 350x100 1
shape
shape

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutladı

Dünya genelinde kutlanan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Kadınların hak mücadelesindeki önemli adımların izlerini taşıyan bu anlamlı günü, tüm şubelerimizde ayrı ayrı kutladık.

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları olarak, kadınların toplumumuzun her alanında emeği, mücadelesi ve başarılarına derin bir saygı duyuyoruz. Bugün, kadınların elde ettiği haklar için yapılan mücadeleleri hatırlamak ve geleceğe dair daha adil bir dünya için çaba göstermek adına bir fırsat olarak görüyoruz. Kadınların yaşadığı her türlü ayrımcılığa ve şiddete karşı mücadelede yanlarında olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları olarak, kadınların güçlenmesi ve hak ettikleri değeri görmesi için elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Toplumumuzun her kesiminde kadınların varlığını güçlendirmek, daha adil ve eşit bir gelecek için önemli bir adımdır.

Bu anlamlı günü, tüm emekçi kadınlara adıyor ve onların mücadele azimlerini takdirle selamlıyoruz. Kadınların gücüyle daha aydınlık bir geleceğe doğru ilerlemek dileğiyle, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bir kez daha kutluyoruz.