iletisim@bilgikoprusu.com.tr . (+90) 262 311 56 78
iletisim@bilgikoprusu.com.tr (+90) 262 311 56 78

\ VELİ GÖRÜŞLERİ

 

 

Ö

ğretmenleri çocuğumla kendi çocukları gibi ilgilendiği için, çocuğum 3,5 yaşında bir yabancı dille tanışmış olduğu için, gün boyu birçok farklı etkinlikle zamanı verimli geçirdiği için Bilgi Köprüsü AKD KIDS'ten çok memnunum.

 

Duygu GÖKÇEN

 

 

B

ilgi Köprüsü ailesiyle tanışmamız, Sinem 2 yaşında iken Bilgi Köprüsü Kreşi ile oldu. Kızım o dönemde konuşmuyordu. Kreşe başladıktan 1,5 ay sonra konuşmaya başladı. Yemediği birçok yemeği yemeğe başladı. Bunlar bizim için kısa vadede çok önemli dönütler oldu. Şu an kızım Bilgi Köprüsü Anaokulu?na gidiyor. Kendine güvenen, haklarını bilen bir çocuk olma yolunda. Otobüse bindiğimizde yanındaki kişi ile tanışıp diyalog kurabiliyor. Bizlere ( anne ? baba) kendine yapılmasını istemediği davranışlarla ilgili ?? anne ?baba bana böyle davranmanızı istemiyorum?? şeklinde ifadelerde bulunuyor. Bunlar çocuğumuzun sosyalleşmesi ve haklarını bilmesi anlamında çok önemli. Teşekkür ederiz.

 

Memnune KARAALP

 

 

Ç ocuğumun eğlenerek birçok şey öğrendiği, kendini güvende ve özgür hissettiği bir ortamda olması nedeni ile Bilgi Köprüsü Ailesini tercih ettim

 

Yeliz YILMAZ KARSTARLI

 

 

Ç eşitli sosyal aktiviteler, İngilizce ve dolu dolu bir eğitim sunduğunuz için memnunuz. Teşekkürler Bilgi Köprüsü?

 

Hayriye UMUT

 

 

E

vet memnunuz. Bize ve çocuğumuza gösterilen sevgi ortamı ve ilgi çocuğumuzu okula gönül rahatlığı ile bırakmamızı sağlıyor. Sınıf öğretmenlerimiz çok ilgililer ve çocukları çok sevdiklerini ve bunda samimi olduklarını açıkça gözlemleyebiliyoruz. Çevremizde aynı yaş ya da küçük yaş çocuğu olanlara tavsiye ettik. Gelecek dönem onlarda AKD KIDS velisi olmayı düşünüyorlar.

 

Hilal KAHRAMAN

 

 

Ö

ncelikle iş yerine yakın olduğu için seçtiğim Bilgi Köprüsü Anaokulunda çocuğum için önemsediğim her şeyin karşılığını buldum. İlgi- alaka, kaliteli zaman ve sosyalleşme ile çocuğum mutlu bir gün geçiriyor ve bu beni de mutlu ediyor. Sonsuz Teşekkürler!

 

Hande GÖKSU ÇOBAN

 

 

S

evgi üzerine kurulmuş sağlıklı insan ilişkileri mevcut. Okulun temizliği öncelikle nano teknoloji ile yaptığınız son derece güzel. Veli - öğretmen , öğretmen - yönetici ve yönetici - veli iletişimleri son derece sağlıklı. Sorduğunuz, istediğiniz bilgiye anında ulaşma ve geri dönüşüm son derece iyi ve en önemlilerinden eğitim sisteminiz, etkinlikleriniz, çeşitliliğiniz inanılmayacak kadar güzel ve değişik. Çocuğumu tüm içtenliğimle ve rahatlıkla size gönderiyorum.

 

Songül GÜR

 

 

E

ğitim kurumunuza güvenim tam özellikle öğretmenimizden çok memnunum. Çocuğumun iyi, kaliteli bir zaman geçirdiğini biliyorum.

 

Güvenç CANDAN

 

 

A

naokulunuz çocuğumuzun konuşma becerisini geliştirmesinde etkin olmuştur. Ayrıca arkadaşları ile uyumu, paylaşımı ve aktif olması kendine olan güvenini arttırmıştır. Anne, baba olarak Bilgi Köprüsü Anaokuluna , güler yüzlü müdiresine ve öğretmenlerine çok teşekkür ederiz.

 

Ünzile - Barış USTA

 

 

B

ütün çalışanlarınızın hem ilgili hem de güler yüzlü olmalarından çok memnunum. Ayrıca öğretmenlerinizin eğitimli olmalarından memnunum.

 

Aydan YILDIRIM

 

 

Ç

ocuğumuza karşı olan yaklaşımınız ilgi ve alakanız güler yüzünüz ve hizmetleriniz sevgi dolu yaklaşımınız ailelere karşı tutumunuz ve sayamadığım güzel hizmetleriniz için canı gönülden teşekkür eder minnettar olduğumuzu bilmenizi isteriz. Güler yüzünüz hiç solmasın mutlu ve sağlıcakla kalın emeğinize ve yüreğinize sağlık.

 

Varol SARI

 

 

B

izi öncelikle bir müşteri gibi değil, bir veli olarak gördüğünüz, kızımıza ''yaşasın bugün okul var'' dedirttiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

Nazmi ÇANKAYA

 

 

E

ğitim kurumunuzun çocuklarımı ve onların eğitimi odaklı olduğunu düşünüyorum. Bu doğrultuda kurum ve eğitmenlerimizde son derece memnunuz.

 

Firdes ÖNER CAN

 

 

M

emnunuz çünkü; kızım hep okula gitmek istiyor hafta sonu bile ? memnunum çok, kızım evde benden İngilizce bir şeyler isteyebiliyor. Çok çok memnunum sebze yemeklerini zorla da olsa yediğini ve bitirdiğini gelip bana söylüyor. Kısacası ilgi sevgi tam ki kızım okulunu çok seviyor. Gerisi boş. Okula gitmek istemiyorum cümlesini duymamak çok büyük bir lüks.

 

Aslı AYÇİÇEK ÇELİK

 

 

G

üleryüz, güven , kalite, sorunlara çabuk çözüm getirmeniz sıkıntımız olduğunda fark etmeniz. Okul müdiremiz Fikret hocam kesinlikle çok iyi bir eğitimci ve anne olarak bizim tüm duygularımızı yakalıyor. Teşekkürler.

 

Havva ÖZMEN KILAVUZ

 

 

K

aliteli eğitim programlarının yanı sıra güler yüzlü sıcak tavırları ile çocuğumuza evdeki sıcak ve güvenli ortamı sağlıyorsunuz. Teşekkür Ederiz

 

Didem ESEN

 

 

E

vet referans olurum. Herkese de tavsiye ederim okulunuzu. Özellikle İngilizce eğitiminden memnunum. Tabii sınıf öğretmenimizin ilgi ve alakasından da. Keşke 1. Sınıfa da oraya gidebilseydi. İlkokul çalışmanızı bekliyoruz.

 

Münevver ŞAHİN

 

 

B

ilgi Köprüsü Eğitim Kurumları olarak AKD KIDS Eğitimi ile çocuklarımıza küçük yaştan itibaren İngilizce felsefesini yerleştirmeyi başarı ile gerçekleştiriyorsunuz. Öğretmen seçimleriniz, fiziki koşullarınzı ve biz velilerle iletişiminiz oldukça başarılı.

 

Yeliz ÜNSOY

 

 

Ç

ünkü anne sıcaklığında eğitim kadronuzla her zorlanmamda yardımcı oldunuz. Sizin sözünüz, bazen istemediğim davranışlarını değiştirdi. Eğitimde yardımcı, okulda takipçi, evimizde yaşar oldunuz. İkisinde de İngilizce şarkılar, Almanca kelimeler, '' damdan düşen kel olur, kendi söyleyen kendi olur'' deyimleri, en önemlisi kocaman gülücükler. Keşke ilkokulunuzda olsaydı. Kısa zamanda çok büyük adımlara sebep oldunuz.

 

Pınar ALKAY ÇANAKÇI

 

 

Ö

ncelikle çok ilgilisiniz. Çocuğumu kendi çocuğunuz gibi sahiplenip benimsiyorsunuz. Çocuğum ile ilgili en ufak bir problemde bile çözüm yolu üretebiliyorsunuz. Sevgili öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.

 

Merve TEZCAN

 

 

İ

kiz çocuklarımız Efe ve Defne ÇANAKÇI anaokuluna başladıktan sonra psikolojik, zihinsel ve bedensel olarak hızlı ve ciddi bir gelişim gösterdiler. Kendilerini ve olayları ifade etme becerileri arttı. Benim orta okulda (12 yaşında) öğrenmeye başladığım İngilizceyi ezbersel dahi olsa 4-5 yaşlarında öğrenmeye başlalar. Buna ilave olarak Almanca , sanat dersi , müzik çalışmaları, jimnastik ve satranç etkinlikleri de ekstralar. Okulumuza çok teşekkür ediyoruz.

 

İsmail ÇANAKÇI

 

 

G

üler yüzlü personelinizden, eğitiminizden, çocuklara yaklaşımınızdan, temizliğinizden, öğretmenlerinizden kısacası kurumunuzdan çok memnunuz. Sizler sadece çocukları değil aileleri de etkinliklerinizle mutlu ediyorsunuz. Kelimelere, cümlelere dökemediğim çok anımız var. Bu kuruma sonuna kadar referansım :)

 

Tuba BİLİR

 

 

N

eden memnunum çünkü, güvenilir, sevgi dolu, gözüm arkada kalmayan, asla ayrımcılık yapmayan, mutluluk okulu, sevgi dolu öğretmenleri kim sevmez ki :)

 

Müjde BALCIOĞLU

 

 

Y

abancı dil eğitimine önem vermeniz bizim için önemli. Sınıf içinde yapılan faaliyetler anlamlı ve içi dolu. Çocuğum eğlenerek öğreniyor.

 

Selma SARIKAYA

 

 

Ç

ok memnunum. İki oğlumda okul öncesinde vermiş olduğunuz eğitim ve aile sevgisini aratmayan özveriniz nedeniyle, değerli okulunuzun bir parçası olmaları için tüm anne babaları davet ediyorum.

 

Ferhat ERTOSUN

 

 

E

vet AKD KIDS programı ve ek dersleriniz benim için çok verimli. Zaten öğretmenlerinizde ve eğitiminizden çok memnunum.

 

Yıldız KOŞMA

 

 

E

vet sizden neden memnunum oğlum Hüseyin Efe AYDIN çok küçük yaşta size teslim ettim. ,İlk zamanlar bir korku vardı içimde ve daha sonra o güzel gelişimi gördükçe güven ve huzurumuz arttı. İyi ki oğlumu kurumunuza vermişim.

 

Benek AYDIN

 

 

O

ğlum büyük zevkle okula gidiyor. Evde olduğu sürece okula gitmek istediğini söylüyor. Alerjisi olan oğlumu, kurum çalışanlarının ve benim gözetimimizde sıkı diyetle atlattık. Özel ilgi ve sevgiyle eğitim veriliyor. Teşekkür ederiz.

 

Fulya HYUNG

 

 

Ç

ok küçük yaşta başladığımız okul hayatımızda dolu dolu geçirdiğimiz 3 yılda, sevgili Fikret hanım, öğretmenimiz Sinem hanım ve tüm çalışanları için ne söylesem az.. Kızıma ve bize kattığınız her şey için sonsuz Teşekkürler..

 

Gamze DUNCA

 

 

K

reş bölümünüzde bu yana 4 senedir Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumuyla aile olduk. Çocuğumun farkındalıklarının düzenli eğitim sisteminizle desteklenmesinden çok memnunum. Güvenle en değerli en kıymetli olmazsa olmazlarımızı emanet ettiğim temizlik personelinden öğretmenlerimize müdürümüze teşekkürü borç bilir. Tüm eğitim hayatımızda güvenle sizinleyiz.

 

Sabriye BUDAK

 

 

B

iz Bilgi Köprüsü ailesi ile oğlum 1 yaşındayken tanıştık. Başta bakıcı mı? kreş mi? Konusunda çok tereddüt etmiştik ama şimdi oğlumun gelişimine bakıyorum da ne kadar doğru bir tercih yapmışım. Çünkü bunu ne bir bakıcı ne de ben tek başıma sağlayamazdım. Şuan oğlum 4,5 yaşında ve hala Bilgi Köprüsü çatısı altında. Teşekkürler Bilgi Köprüsü.

 

Meral ÇORAKLI

 

 

Ö

nce abimiz sonra da kızımız için ikinci bir yuva oldunuz, hiçbir şekilde gözümüz arkada kalmadı. Sizinle 6. Senemiz nasıl ayrılacağız bilmiyorum. Başta dil eğitimi olmak üzere çocuklarımızın her kanalda gelişmesini sağladınız. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 

Belkıs HAYTURAL

 

 

Ö

ncelikle çocuklarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Eğitim ve etkinlileriniz çok güzel çok memnunum. Teşekkürler Bilgi Köprüsü.

 

Çilem KAYABAY