Bilgi Köprüsü'nden YKS'de derece yapan öğrencilerine ödül

Bilgi Köprüsü'nden YKS'de derece yapan öğrencilerine ödül


Bilgi Köprüsü'nden YKS'de derece yapan öğrencilerine ödül

2022 YKS’de de farkını ortaya koyan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Üniversite Hazırlık Kursu deneyimli güçlü kadrosuyla yeni eğitim-öğretim yılı öncesi bir araya geldi. Öğretmenlerle kahvaltı eşliğinde yapılan toplantıda yeni yıl planlaması yapıldı.

Eğitimde 19 yıllık tecrübeye sahip Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı öncesi genel kurul toplantısı düzenledi. Öğretmenlerle yapılan toplantı kahvaltıyla başladı ve gelecek yılın planlamaları yapıldı. Açıldığı günden beri kitlesel başarılarıyla dikkat çeken Üniversite Hazırlık Kursları güçlü öğretmen kadrosuyla bir araya gelip yol haritasını belirledi. 20 yıl için hazırız mesajı verildi.  Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre Bilgi Köprüsü Üniversiteye Hazırlık Özel Öğretim Kursları yine rekora imza attı. Bilgi Köprüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz; YKS-2022'de derece yapan öğrencilerinin başarılarını ödülsüz bırakmadı.

 

İLK BİNDE 50 DERECE 

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Üniversiteye Hazırlık Özel Öğretim Kursu, YSK’deki başarılarına bir yenisini ekledi. Her yıl bir önceki yılı katlayarak YKS sonuçlarında zirvede yer alan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’ndan 2 öğrenci Türkiye sıralamasında ilk 10’da yer aldı. İlk yüzde 10, ilk binde ise 50 dereceyle muhteşem bir başarıya imza attı. 2022-2023 eğitim-öğretim yılı genel kurul toplantısı sonrası derece yapan öğrencilere tören düzenlendi. İlk binde dereceye giren öğrenciler ödüllerini Ali Korkmaz’dan aldı. Korkmaz, öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik ederken yılların verdiği tecrübe ve sıkı takiple yıllardır devam eden başarılarını sürdüklerini belirtti.